Компанія Huawei відмовилася продавати чіпи Kirin іншим виробникам смартфонів

18 квітня 2018, 09:07

На конференції аналітиків в китайському Шеньчжені представник Huawei повідомив, що компанія не збирається продавати свої процесори Kirin стороннім виробникам.

З такою заявою виступив головний виконавчий директор Huawei Investment & Holding Co Чжіцзюнь Сюй, повідомляє GizChina.

За його словами, ці чіпи були зроблені, щоб виділити на ринку телефони Huawei і забезпечити більш низькі витрати для них.

Відео дня

Бізнес смартфонів Huawei дотримується стратегії спільного використання декількох мікросхем. Використовуючи різні моделі, зроблені Qualcomm, MediaTek і власний чіп Kirin, вони можуть проектувати різні телефони, орієнтовані на різних клієнтів, що виходять в різних цінових сегментах. Ймовірно, компанія вважає це своєю перевагою перед конкурентами.

Чжіцзюнь Сюй додав, що витрати на дослідження та розробки Huawei в 2017 році становили 89,7 млрд. юанів ($ 14,27 млрд). Протягом наступного десятиліття Huawei буде продовжувати виділяти 15% своїх доходів від продажів на нові дослідження.

Відзначимо, абсолютним лідером на ринку процесорів є Qualcomm. Він забезпечує найпотужніші чіпи з точки зору продуктивності. Але MediaTek робить все можливе, щоб запропонувати більш-менш конкурентоспроможні SoC. Якщо американська компанія поставляє кращі чіпи, то тайваньський виробник пропонує найдешевші. Серед невеликого числа інших виробників мобільних процесорів - Samsung зі своєю лінійкою Exynos, Huawei зі своєю лінією Kirin і Xiaomi з недавно створеною лінійкою Surge.

Раніше НВ повідомляло, що на сайті китайського центру з сертифікації телекомунікаційного обладнання TENAA опублікували характеристики смартфона Huawei Honor 10. Майбутній флагман Honor 10 буде мати виріз у верхній області дисплея, як і Huawei P20. Це підтверджується і тим фактом, що Honor 10 отримає 5,84 "дисплей з роздільною здатністю 2280 х 1080 пікселів. Таке співвідношення числа пікселів свідчить про наявність вирізу.

Показати ще новини
Радіо NV
X