Компанія Google оскаржила в суді рекордний штраф на суму 2,4 млрд євро

12 вересня 2017, 00:37
У понеділок, 11 вересня, Google оскаржила в Європейському суді рішення Єврокомісії, яка вимагала виплатити рекордний для компанії штраф на суму 2,42 мільярда євро

Єврокомісія обґрунтовувала своє рішення, звинувативши Google в зловживанні домінуючим становищем на ринку пошукових систем Європи, передає Reuters.

Тепер Європейський суд протягом декількох років буде приймати рішення в цій справі, але представники Єврокомісії збираються захистити своє рішення.

Відео дня

Нагадаємо, що у 2015 році французька податкова служба звернулася до правоохоронних органів країни зі скаргою на те, що компанія Google Ireland Ltd. не подала податкову декларацію, незважаючи на здійснення діяльності на території Франції.

"Французький адміністративний суд підтвердив, що Google підпорядковується французькому законодавству і міжнародним стандартам", - наголошується в заяві Google.

Європейська комісія оштрафувала американську компанію Google на рекордні €2,4 млрд в рамках справи про зловживання компанією домінуючим становищем на ринку при просуванні сервісу Google Shopping.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X