Компанія Google купила частку виробника смартфонів HTC за $1,1 мільярд

21 вересня 2017, 09:57
Google повідомила про придбання частини смартфонного бізнесу HTC, яка виробляла для пошукового гіганта смартфони Pixel

Відзначається, що ця угода - не стільки покупка, скільки свого роду "угода про співпрацю" пише Wired.

Справа в тому, що Google наймає команду співробітників HTC, приблизно 2000 чоловік мобільного підрозділу, більшість з яких вже створюють телефони Google Pixel. Ці співробітники будуть залишатися в Тайбеї, на Тайвані, де знаходиться штаб-квартира HTC, але вони стануть співробітниками Google. Крім робочих, компанія Google отримала право використовувати деякі патенти компанії HTC.

Відео дня

Для тайванської компанії угода також необхідна в зв'язку з фінансовими проблемами, які виникли через слабкі продажі смартфонів. У той же час, Google отримує інженерів, які допоможуть інтегрувати смартфони Pixel з програмним забезпеченням від пошукового гіганта. Таким чином, для багатьох інженерів HTC угода стала просто зміною вивіски - вони будуть працювати над тими ж апаратами.

Обидві сторони сподіваються закрити угоду на початку 2018 року. Навіть після того, як процес буде завершений, HTC буде продовжувати робити свої власні телефони, а також шолом віртуальної реальності Vive VR.

Відзначимо, що в 2012 році пошуковик купив бізнес Motorola з випуску стільникових апаратів. Придбання Motorola Mobility обійшлося Google в $12,5 млрд. А на початку 2014 року бізнес перепродали китайській Lenovo за меншу суму.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X