Компанія Corning представила скло, яке захистить смартфон від падіння з висоти півтора метри

21 липня 2016, 17:47
Corning продемонструвала захисне скло для дисплеїв мобільних пристроїв Gorilla Glass 5. Новинка міцніше минулій версії Gorilla Glass 4 і може вціліти після падіння з висоти плеча

За даними дослідження Corning, в минулому році 85% власників смартфонів хоч раз випускали з рук свої пристрої. У 2/3 випадків падіння відбувалося з рівня талії або плеча. Corning зосередилася на тому, щоб нове скло не розбивалось при падінні з такої висоти.

Відео дня

Тести, проведені компанією, показали, що у 80% випадків скло Gorilla Glass 5 залишалося цілим після падіння з висоти до 1,6 метра. Товщина скла, використаного в тестах становила 0,6 мм. Як зазначає оглядач сайту The Verge Лорен Гуд, якщо виробники смартфонів будуть оснащувати свою продукцію більш тонким склом, то "можуть побачити інші результати".

Gorilla Glass 5 вже знаходиться у виробництві.

Захисне скло Gorilla Glass почало з'являтися на мобільних пристроях в 2007-му році. За даними Corning, з тих пір було продано близько 4,5 мільярдів пристроїв, оснащених ним.

У минулому році фізик Роберт Меттьюз з Астонського університету пояснив, чому смартфони найчастіше падають екранами вниз. За його словами, люди зазвичай тримають телефони за нижню частину, і при падінні вони перевертаються дисплеєм вниз, не встигаючи зробити ще один поворот до моменту приземлення.

Показати ще новини
Радіо НВ
X