Компанія Blizzard запускає штучний інтелект в гру StarCraft II

7 листопада 2016, 11:42
В StarCraft II незабаром з'явиться ШІ від корпорації Google, який буде для реальних персонажів комп'ютерним суперником, що навчається

Ігри серії Starcraft з 1998 року постачаються з можливістю грати проти комп'ютера, але комп'ютерний супротивник завжди грав однаково. І от компанія Blizzard, творець Starcraft і наступних ігор цієї серії, відкриває доступ в гру для штучного інтелекту від компанії Google DeepMind, пише PopSci.

Відео дня

DeepMind раніше розробила систему AlphaGo, яка змогла кілька разів перемогти чемпіона світу з гри в го. Кілька місяців тому AlphaGo вийшла переможцем у битві з чемпіоном Лі Седолем. Джефф Дін, представник команди дослідників Google, ще до перемоги AlphaGo заявив про намір зайнятися кіберспортивними іграми.

Говорячи про розробку ШІ для StarCraft, автори цього проекту мають на увазі систему, яка буде отримувати ті ж вихідні дані, що й людина. Тобто цій системі не буде відомо розташування юнітів супротивника і елементів карти до їх відкриття. Умови у людини і комп'ютера будуть рівними. Зараз справа йде інакше - з комп'ютером боротися можна, але йому відомо все про карту.

Припускають, що штучний розум буде поставлений в програшне становище, тому не варто очікувати, що DeepMind вдасться створити гідного супротивника для реальних гравців, однак цей крок буде корисним для тестування можливостей штучного інтелекту.

"Врешті-решт ми хочемо застосувати ці здібності для вирішення загальносвітових проблем", — повідомив Деміс Хассабіс, засновник компанії Deepmind.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X