Компанія Apple знову відклала випуск революційних навушників AirPods

12 грудня 2016, 11:08
Бездротові Apple AirPods якщо і з'являться, то тільки в 2017 році

Компанії Apple, ймовірно, потрібно більше часу, щоб вирішити виниклі проблеми з більш складними бездротовими навушниками, зазначає Engadget.

Справа в тому, що кожен окремий динамік AipPod використовує своє, окреме підключення до джерела. У ліве і праве вухо сигнал потрапляє з різними затримками, спостерігаються проблеми з синхронізацією. Над цим, якщо вірити інсайдеру, в Apple і працюють. Також розробники зіткнулися з іншою проблемою - як будуть працювати навушники в ситуації, коли один навушник з пари ламається або втрачається.

Відео дня

Цікаво, що спочатку бездротові навушники AirPods планували почати продавати в жовтні. В кінці жовтня з'явилася інформація про те, що Apple потрібен додатковий час для їх розробки, потім у листопаді ходили чутки про те, що в магазинах їх можна буде придбати через тиждень або два. Тепер же, як стверджує джерело, Apple не встигає до новорічних свят.

Ще у вересні 2016 року НВ розповідало, як користувачі соцмереж потролилі бездротові навушники Apple AirPods, які були представлені разом з новим iPhone 7.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X