Коли рис не рятує. Топ-менеджер Xiaomi випадково винайшов новий спосіб просушування смартфона

6 травня 2019, 22:01

Один з директорів компанії Xiaomi випадково впустив свій Mi 9 в воду, а потім виявив новий спосіб сушіння мокрого телефону.

Гаджет повернувся в робочий стан після того, як на ньому довго слухали музику, розповідає GizmoChina .

Один із загальноприйнятих способів врятувати телефон, який впав у воду, - це вимкнути телефон, вийняти батарею, якщо можливо, а потім тримати телефон всередині пакету з рисом. У більшості випадків телефон знову починає працювати. Лі Вейсін, глава відділу Xiaomi Internet, недавно виявив новий спосіб сушіння смартфона на прикладі власного Mi 9.

Відео дня

Лі Вейсін розповів, що нещодавно він впустив у воду свій Mi 9, а, оскільки він поспішав піти з дому, варіант з рисом не годився. Лі навіть намагався продовжувати користуватися телефоном на роботі, але сенсор екрану не реагував.

Тоді він поклав телефон під сонячні промені і одночасно запустив музику. Судячи з усього, вібрація динаміка викликала поліпшення вентиляції між внутрішньою і зовнішньою частинами телефону. Вже до заходу сонця смартфон працював нормально.

Телефони Xiaomi офіційно не отримують IP-рейтинг, який вказує, що вони водонепроникні, але технічний гігант зазвичай виробляє свої флагманські і преміальні телефони середнього класу з функціями, які допомагають захистити внутрішні пристрої.

Mi 9 не є винятком, оскільки він поставляється з Corning Gorilla Glass 5 ззаду і Glass 6 ззаду. Хоча скло Gorilla Glass не призначене для гідроізоляції, воно додає деякий рівень водостійкості до телефону.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X