П’ять найкращих китайських смартфонів, про які ви не знали. А даремно
Вибираємо п’ять смартфонів маловідомих в Україні брендів, які все-таки заслуговують на увагу.
Термін «китайський смартфон» змінював своє значення кілька разів за останні кілька років.
Колись так називали пародійні пристрої з моторошними екранами, загальмованим залізом і підтримкою неймовірної кількості сім-карток (ну, як мінімум, три штуки). Ах, так, ще підтримка телемовлення чомусь була нормальна річ (на біса вона в смартфоні?).
Пізніше почали з’являтися цілком пристойні бренди. Наприклад, Xiaomi і Meizu, які робили цікаві моделі і щороку все кращі.
Потім за справу взялися важковаговики — компанії на кшталт Huawei і Lenovo, які були новачками на ринку смартфонів, але загалом мали величезний інженерний і виробничий досвід.
Сьогодні термін «китайський смартфон» остаточно втратив знущальний смисловий відтінок. Такі смартфони як Huawei P30 Pro або OnePlus 7 є цілком гідними суперниками для загальновизнаних лідерів ринку — тих самих Apple і Samsung.
Однак, це не означає, що творчий потенціал Піднебесної вичерпався.
Китайська земля багата світлими умами, а заодно дешевою робочою силою. Тож, як то кажуть, клепати — не переклепати.
Крім того, усереднений китайський смартфон з недорогого сегмента сьогодні має геть не убогий вигляд. Багато смартфонів під маловідомими брендами часто збирають на тих же лініях, що й іменитіші пристрої. Якість збірки цілком пристойна. Та й компоненти не гірші. Просто — не завжди це компоненти цього року.
А в сенсі програмного забезпечення є як негативні, так і позитивні моменти. До перших можна віднести сирий софт із часто поганою локалізацією. А до позитиву — той факт, що бренди другого ешелону рідко знаходять ресурси для створення власних оболонок для Android. Тому ви отримуєте мрію гіка — голий Android. Дехто заради цього Google Pixel купує, ну знаєте.
Загалом, якщо у вас є бажання заощадити, то цілком можна розглядати недорогі китайські смартфони як альтернативу старим айфонам-самсунгам п’ятирічної давності.
Ось п’ять моделей, які сьогодні можуть становити великий інтерес. Наводимо моделі з цінами на українському ринку. Про замовлення в Китаї у нас буде окремий матеріал.
DOOGEE MIX 2 6/128 ГБ
7500 грн

Оригінальний (без перебільшення) безрамковий дизайн. 6-дюймовий екран з високою роздільною здатністю (2160*1080 пікселів), 6 ГБ оперативної пам’яті. Акумулятор ємністю 4000 мАг.
Все це — DOOGEE MIX 2.
І навіть камера тут непогана, як для китайського смартфона. Подвійна (16 + 13 МП). Удень знімає цілком пристойно.
Якби тут ще NFC додали, ціни б цьому апарату не було.
А так — апарат добротний, хоча й не унікальний.
Насамперед до нього варто придивитися тим, хто хоче виділитися з натовпу одноликих власників самсунгів-хуавеє-сяомі середнього цінового діапазону.
Якщо це про вас, то ось вам посиланнячко.
Leagoo S8 3/32 ГБ
3900 грн

З погляду начинки це — дуже простенький смартфон, на ринку таких тисячі. І камера досить посередня. І екран при діагоналі 5,7 дюйма має роздільну здатність лише 1440*720 пікселів.
Але дизайн цієї моделі виділяє її серед десятків конкурентів за ті ж гроші. Дивишся й одразу впізнаєш старий добрий хіт Samsung Galaxy S7 Edge. Свого часу він був революцією. Та й зараз виглядає не дуже застарілим.
У китайському виконанні теж виглядає непогано. У будь-якому разі, маючи такий скромний бюджет, ви навряд чи знайдете щось настільки ж пафосне. Словом, це — розкішний спосіб дешево замалюватися.
Ось тут — відмінна ціна на Leagoo S8 у гарному синьому забарвленні.
Elephone P8 Max
4000 грн

Металевий корпус, 5,5-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD і акумулятор ємністю аж 5000 мАг.
З такими характеристиками і такою ціною Elephone P8 Max є досить цікавою покупкою. У відоміших брендів за ці гроші ви і половину цих характеристик не знайдете.
Ось тут — хороша ціна на P8 Max.
Oukitel K3 4/64 ГБ
4400 грн
Ще один нетривіальний «китаєць». І тут доведеться майже слово в слово повторити текст про попередній смартфон. Відрізяняється однією цифрою.

Металевий корпус, 5,5-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD і акумулятор ємністю аж 6000 мАг.
Так, творцям цього смартфона вдалося втиснути в нього акумулятор епічної ємності. Тому два дні на одній зарядці для цієї моделі — цілком тривіальна задача.
Купити довгогрального китайця за прийнятні гроші можна ось тут.
Oukitel K7 4/64 ГБ
4500 грн

І ще один смартфон під тим же брендом. Модель воістину демонструє міць китайського смартфонобудування. За більш ніж помірні гроші ви отримуєте 8-ядерний процесор MediaTek, підтримку 4G, 6-дюймовий екран з IPS-матрицею і роздільною здатністю 2160*1080 пікселів, сканер відбитків пальців, подвійну камеру (13+2 МП) з підтримкою портретного режиму і акумулятор ємністю 10 000 мАг!
І все це в металевому корпусі.
Загалом, апарат претендував би на звання найкращого смартфона всіх часів і народів, якби не одне маленьке «але». Його товщина становить 14,5 мм, а вага — 302 г.
Ну в цьому є свої плюси. Адже можна сказати, що подібно тактичним ручкам, це «два-в-одному». І смартфон, і зброя самооборони.
Зацікавилися? Ось посилання на відмінну ціну.

матеріалів розділу Техно
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.