Китайський шпигун. Спецслужби США застерегли від використання смартфонів Huawei

14 лютого 2018, 16:25

Глави силових відомств США заявили, що рядовим американцям не варто користуватися продуктами компаній Huawei і ZTE.

Це звернення підтримали представники ФБР, ЦРУ, АНБ і Національної розвідки, пише The Verge.

"Використання китайських смартфонів створює ризики тиску на нашу телекомунікаційну інфраструктуру. Це також означає небезпеку крадіжки інформації та шпигунства", - заявив директор ФБР Кріс Рей.

Відео дня

За його словами, уряд "глибоко стурбований ризиками, що дозволяють будь-якій компанії або організації, яка пов'язана з іноземними урядами, які не поділяють наші цінності, завоювати позиції в наших телекомунікаційних мережах".

Компанії Huawei ніяк не вдається проникнути на прибутковий американський ринок смартфонів, що викликано, зокрема, ворожістю з боку уряду США. Минулого місяця Huawei планувала запустити свій новий флагман Mate 10 Pro в США через провайдера AT & T, але угода зірвалася. За даними журналістів, це було пов'язано з тиском на AT & T з боку Федеральної комісії зі зв'язку США.

"Huawei знає про ряд дій уряду США, які, як видається, спрямовані на те, щоб перешкоджати бізнесу Huawei на ринку США. Huawei довіряють уряди і замовники в 170 країнах світу і компанія не створює більш значного ризику для кібербезпеки, ніж будь-який інший постачальник", - заявили представники Huawei.

Раніше НВ повідомляло, що чиновникам в США пропонують заборонити користуватися в урядових установах смартфонами та іншими гаджетами від брендів Huawei і ZTE. Документ під назвою "Закон США про державні зв'язки" представив сенатор від штату Техас Майк Конвей.

Законопроект Конвея заборонить уряду США купувати і використовувати "телекомунікаційне обладнання та/або послуги" від Huawei і ZTE. Конвей зазначає, що технологія, яка виходить з Китаю, створює загрозу національній безпеці і що використання цього обладнання "буде залучати китайський нагляд у всі аспекти нашого життя".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X