Китайська лопата. Xiaomi сертифікувала в США новий широкий смартфон

9 липня 2018, 14:35

Федеральна комісія із зв'язку США сертифікувала модель смартфона Xiaomi під новим брендом Pocophone.

Документація FCC підтверджує існування назви Pocophone для смартфонів Xiaomi, а ще показує, що телефон буде досить широким, пише GizmoChina.

Телефон Pocophone має номер моделі M1805E10A, але ім'я моделі в супровідному листі від Xiaomi - M1805D1SG. При цьому ідентифікатор FCC-ID для обох пристроїв однаковий.

Відео дня

У супровідному листі також згадуються кілька специфікацій. Телефон буде підтримувати смуги частот 2,4 ГГц і 5 ГГц Wi-Fi і Bluetooth. Він також буде підтримувати LTE Band 40, але ця особливість буде відключена програмним забезпеченням, оскільки така смуга не використовується в США.

У документах FCC також згадуються розміри пристрою. Pocophone буде довжиною 151 мм, шириною 76 мм і діагоналлю 163 мм. Ескіз також показує, що у нього будуть подвійні задні камери.

Відзначається, що незабаром після сертифікації гаджет з'явиться на тестовому сайті або навіть в базі даних TENAA в Китаї.

Раніше НВ повідомляло, що ціна акцій одного з найбільших світових виробників смартфонів і іншої споживчої електроніки китайської Xiaomi Corp. знизилася на 1,3% за підсумками дебютних торгів після IPO. Оцінка капіталізації Xiaomi - $54 млрд, вдвічі менше, ніж компанія хотіла отримати спочатку (близько $100 млрд).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X