Китайська компанія завершила тестування технології 5G на своєму смартфоні

28 серпня 2018, 11:19

Компанія OPPO запевняє, що успішно здійснила з'єднання та передачу даних через мережу 5G на комерційно доступному смартфоні.

OPPO використовувала модифіковану версію смартфона OPPO R15, пише GizmoChina.

Смартфон був оснащений базовим блоком Qualcomm X50 5G, для перевірки можливості підключення 5G. Успішне з'єднання 5G засноване на стандарті 3GPP Release 15 NSA, який використовує смугу пропускання 10 МГц смуги 4G LTE Band 5 і 20 МГц смуги 5G NR n78.

Відео дня

Президент дослідного інституту OPPO Лю Чанг заявив, що успіх цього тестування дозволяє прискорити розробку першого 5G-смартфона компанії, який має вийти в 2019 році.

На прес-конференції, присвяченій OPPO R17, директор по маркетингу Шен Йірен заявив, що OPPO цілком може стати першою компанією, яка випустить 5G-смартфон. Він також заявив, що компанія наразі зосереджена на застосуванні технології ToF (Time-of-Flight), про те, як 3D-інформація представлена ​​через 5G.

Очікується, що 5G-з'єднання буде кращим за 4G у всіх аспектах, таких як швидкість, стабільність, надійність. Отже, очікується, що пристрої з 5G будуть пропонувати новий досвід для користувачів, наприклад: 3D-зв'язок, відтворення 4K + відео, онлайн-AR/VR, хмарні ігри тощо.

Раніше НВ повідомляло, що смартфони з супершвидко. передачею мобільних даних 5G можуть з'явиться вже в 2019-му завдяки новому процесору Qualcomm. У наступному поколінні своїх чіпсетів для смартфонів, які, ймовірно, будуть називатися Snapdragon 855, Qualcomm встановить 5G-модем Snapdragon X50. В Qualcomm заявляють, що перші тести 5G вже проводяться з декількома компаніями.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X