Китай планує завоювати американське небо за допомогою пасажирських дронів

8 червня 2016, 10:25
Китайська компанія Ehang почне випробування Ehang 184 – безпілотного апарату, призначеного для перевезення пасажирів. Тести пройдуть в штаті Невада, США, за підтримки місцевих партнерів, які зацікавлені у розвитку проекту

Ehang 184 був представлений на міжнародній виставці електроніки CES 2016 в Лас-Вегасі. Там він привернув увагу представників Інституту автономних систем штату Невада, і вони вирішили налагодити співпрацю з китайською компанією. Поки що точна дата проведення випробувань невідома, але Ehang планує приступити до них пізніше в цьому році.

Відео дня

Фахівці Інституту допоможуть китайській компанії довести Федеральному управлінню цивільної авіації США (FAA), що Ehang 184 придатний для польотів. Схвалення FAA необхідно, щоб пасажирський дрон отримав можливість літати в повітряному просторі США.

"Ми допоможемо отримати потрібні результати та звіти для FAA і все в цьому дусі, - говорить директор Інституту з розвитку бізнесу Марк Баркер. – Це велика справа для Ehang, нашого інституту і штату Невада, бо ми допоможемо випробувати і перевірити систему".

Ehang 184 розрахований на одного пасажира, чия участь у польоті зводиться лише до того, щоб задати пункт призначення. Він може піднімати вагу до 100 кг і здатний протриматися в повітрі до 23 хвилин. Для комфорту пасажира в ньому передбачений доступ до інтернету і підсвічування для читання.

Дрони все більше входять в життя людини. У березні в Нью-Йорку навіть пройшов фестиваль фільмів, знятих за допомогою безпілотників. Які картини були представлені в рамках заходу, можна побачити в 2-хвилинному ролику, в якому були зібрані кадри з відео учасників.

X