Кишенькова енергетика. 5 гаджетів, які допоможуть забути про розряджений смартфон

16 червня 2016, 20:02
Літо - час відпусток і активного відпочинку, під час якого розлучатися з гаджетами не хочеться. НВ обрало 5 гаджетів, які допоможуть продовжити життя улюбленим пристроям, навіть якщо розетка далеко

Кожен власник сучасного смартфона знає, що батарея в ньому цінується на вагу золота. Якщо активно використовувати всі можливості апарату, то рівень заряду може розтанути вже до кінця дня. І добре, якщо є можливість підключити смартфон до мережі, але вона випадає не завжди.

Відео дня

Особливо гостро питання зарядки постає під час подорожей, які чекають багатьох літніх відпускників.

Адже оглядаючи історичні пам'ятки, відпочиваючи на пляжі або в лісі, розетку можна знайти не завжди.

Ось кілька цікавих гаджетів, які допоможуть заповнити втрачені відсотки заряду буквально на бігу.

Xiaomi Mi Power Bank

Внешний аккумулятор / Xiaomi
Внешний аккумулятор / Xiaomi Фото:

Зовнішній акумулятор повинен лежати в сумці будь-якого туриста, який прагне завжди тримати свій смартфон включеним. Такий пристрій не займе багато місця і допоможе повністю відновити заряд батареї. І навіть не один раз. Кількість зарядок буде залежати від ємності батареї і самого Power Bank.

Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank відрізняється досить високою ємністю 10000 мАг. Такого запасу вистачить, аби кілька разів зарядити смартфон. Наприклад, Samsung Galaxy S7 з батареєю на 3000 мАг можна зарядити тричі.

Середня вартість Xiaomi Mi Power Bank в Україні становить близько 450 грн.

Powertraveller Powermonkey expedition

Внешний аккумулятор с солнечной панелью / Кадр из видео PowertravellerLtd на YouTube
Внешний аккумулятор с солнечной панелью / Кадр из видео PowertravellerLtd на YouTube Фото:

Сонячна енергія є перспективним джерелом електроенергії, і переконатися в цьому може кожен власник смартфону. Сьогодні на ринку доступні Power Bank, оснащені сонячними панелями, такі як Powertraveller Powermonkey expedition.

Як і звичайний зовнішній акумулятор, він дозволяє заряджати телефон без розетки. Ємність батареї у нього становить 10500 мАг. При цьому Powermonkey expedition і сам може обходитися без підключення до мережі, заряджаючись від сонячної енергії. Крім того, його можна заряджати вручну, обертаючи ручку динамо-машини.

Екологічний девайс обійдеться недешево. Його середня вартість в Україні становить близько 15 тисяч грн.

Чохол-акумулятор Smart Battery Case

Чехол-аккумулятор Smart Battery Case / Apple
Чехол-аккумулятор Smart Battery Case / Apple Фото:

Не всім зручно носити з собою додатковий гаджет. Та й забути його можна в найбільш незручний момент.

Але чохол-акумулятор дозволяє зробити додаткову батарею практично частиною самого смартфона. І носити зручно, і забути вдома або ще десь досить важко. З таким чохлом смартфон може виглядати менш естетично, проте довше протягне без підключення до мережі.

Про те, як чохол Smart Battery Case впливає на дизайн iPhone 6s, експерти відгукувалися дуже несхвально. На його адресу лунали порівняння з пухлиною. Тим не менш, в ході випробувань він показав себе з кращого боку. Як зазначила журналістка сайту The Verge Лорен Гуд у своєму огляді, з цим чохлом її iPhone весь вікенд протримався без підключення до мережі.

В Україні Smart Battery Case оцінюється в середньому в 3,4 тисячі грн.

Grand-X CH-33 USB

Grand-X CH-33 / grand-x
Grand-X CH-33 / grand-x Фото:

Тим, хто звик подорожувати на автомобілі, найменше потрібно турбуватися про те, що батарея смартфона може сісти. У них завжди є доступ до зарядки. Головне, щоб під рукою був автомобільний зарядний пристрій, який підключається в прикурювач.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Grand-X CH-33 – якраз такий пристрій. Зарядка оснащується трьома роз'ємами USB, тож з її допомогою в дорозі можна зарядити не тільки смартфон, але і планшет, електронну книгу або інший девайс.

CH-33 додасть вельми скромну суму до бюджету автоподорожі. Її середня ціна в Україні становить близько 160 грн.

BioLite CampStove

BioLite CampStove / BioLite via Facebook
BioLite CampStove / BioLite via Facebook Фото:

BioLite CampStove надає, мабуть, найбільш екзотичний спосіб зарядки. Він буквально працює на дровах, перетворюючи теплову енергію на електричну. Закинувши в нього гілки, сухе листя або кору, можна зарядити смартфон, підключивши його до CampStove через USB. Крім того, за допомогою пристрою можна приготувати їжу або закип'ятити воду.

В комфортабельних готелях такий гаджет буде недоречний. А ось під час відпочинку на природі далеко від цивілізації CampStove може стати в нагоді.

Середня вартість "дров'яної зарядки" в Україні - 4,3 тисячі грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X