Кінець епохи. Сервіси джейлбрейка iPhone масово закриваються

28 листопада 2017, 13:44
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Проекти ModMyi і ZodTTD/MacCiti, на яких зберігалися колекції інструментів для джейлбрейка, тобто зламу iPhone, оголосили про заморожування репозиторіїв

Це означає, що програми для зламування гаджетів перестали користуватися попитом у власників смартфонів і планшетів Apple, пише TechCrunch.

Спочатку 24 листопада закрився сайт ModMyi, власники якого оголосили, що немає економічного сенсу підтримувати репозиторій. ModMyi пообіцяв зберегти свій архів, але більше не приймає нових програм.

Відео дня

"Не кожну обіцянку можна стримати, і мені не хочеться морочити вам голову та намагатися себе вигородити. Я вас зрадив, і мені страшенно соромно за це. Я намагався з усіх сил, але цього виявилося недостатньо. Витрати на сервер були шалені", - написав головний редактор блогу ModMyi Денніс Бернарз.

Сайт MacCiti, на якому була зібрана одна з найбільших колекцій доповнень для iPhone, iPad і iPod Touch, також оголосив про своє закриття наприкінці листопада.

Зараз залишився один єдиний великий репозиторій - BigBoss, а також кілька дрібних. Проте їхня активність поступово сходить нанівець, відзначають журналісти TechCrunch.

Зазначається, що iOS отримує нові функції та стає більш відкритою і це позбавляє деяких користувачів необхідності вносити зміни в прошивку. Крім того, Apple успішно закриває все нові та нові уразливості, які дозволяють здійснювати процедуру джейлбрейку.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X