Їх чекали всі. П'ять новинок, які представила компанія Apple

10 вересня 2015, 03:23
Як повідомлялося, 9 вересня компанія Apple провела презентацію нових продуктів, в ході якої анонсувала новий смартфон, планшет і апдейти до вже існуючих гаджетів

Директор компанії Тім Кук представив п'ять новинок, серед яких:

1) Нова модель Apple Watch, яка допоможе передавати лікарям життєві показники пацієнтів в режимі реального часу. Також, за допомогою годинника можна буде керувати більш ніж 10 тисячами додатків, серед яких Facebook Messanger і камера GoPro.

Відео дня

Новые Apple Watch
Новые Apple Watch Фото:

2) Новий iPad Pro, який відрізняється від попередніх моделей великим екраном з діагоналлю дисплея в 12,9 дюйма. Екран буде більше, ніж у MacBook Pro, а ширина екрана не менше ніж у MacAir. Також була представлена перша клавіатура Apple для цього планшета і стилус Apple Pencil.

Новый Ipad Pro
Новый Ipad Pro Фото:

3) Вийшла вдосконалена версія приставки Apple TV, яка розпізнає голос з допомогою інтеграцією з Siri.

"З новим Apple TV компанія вийшла на ринок домашніх ігрових консолей: презентувала начебто і скромно, от тільки якщо підрахувати кількість повноцінних "тайтлів", вже розміщених в AppStore для iOS, виходить, що зайшла, відкривши двері з ноги", - заявив популярний блогер Ілля Варламов.

Apple TV
Apple TV Фото:

4) На зміну iPhone 6 і iPhone 6 Plus прийшли iPhone 6s і iPhone 6s Plus, головна особливість яких - сенсорний екран, який розпізнає силу натиснення (технологія 3D Touch).

Новый Iphone
Новый Iphone Фото:

5) Apple також представила iPad mini 4 за $400, який за потужністю можна порівняти з Air iPad 2.

Новый Ipad mini
Новый Ipad mini Фото:

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X