Євробачення і тарифи. Пошуковик Яндекс назвав найпопулярніші запити українців

8 грудня 2016, 11:40
Аналітики Яндекса вивчили пошукові запити і з'ясували, які події, люди і речі викликали у цьому році підвищений інтерес в нашій країні

Найпопулярнішим подією в Україні аналітики назвали перемогу Джамали на конкурсі Євробачення. Це подія випередила навіть новини про підвищення тарифів на комунальні послуги, повідомили у Яндекс.

Відео дня

Серед інших подій в Україні, які викликали інтерес користувачів пошукової системи, можна виділити вбивство Павла Шеремета та ліквідацію бойовика Мотороли, перехід на систему публічних закупівель ProZorro та публікацію в інтернеті декларацій чиновників.

Серед світових подій українців цікавив в першу чергу вихід iPhone 7. Цій події поступилися і церемонія вручення Оскара, і навіть вибори президента США. Цікаво, що до Топ-10 встигла потрапити смерть Фіделя Кастро, яка сталася 25 листопада.

Трійку найбільш популярних чоловіків у запитах пошукової системи склали Сергій Лазарєв, Леонардо ді Капріо і Дональд Трамп. Серед жінок лідирували Марго Роббі, Ніколь і Аліса, а також Анетта Жернова.

Чим ще цікавилися українці за останній рік, можна побачити в таблиці нижче.

.png_04
.png_04 Фото:
Показати ще новини
Радіо НВ
X