Є рекорд. Huawei відзначила випуск 200-мільйонного смартфона новими моделями

26 грудня 2018, 11:22

Компанія Huawei випустить спеціальні версії Mate 20 Pro і Nova 4, які присвячені рекордним 200 мільйонам телефонів, проданих в 2018 році.

Рекорд був досягнутий незважаючи на дуже невелику кількість телефонів, що поставляються на ринок США, де Huawei вважається загрозою національній безпеці, підкреслює PhoneArena.

Відео дня

Відзначається, що і серія P20, і серія Mate 20 були добре сприйняті споживачами і галузевими аналітиками. В одному звіті говориться, що було відправлено понад 16 мільйонів одиниць цих флагманських гаджетів. За повідомленнями галузевих джерел, з моменту запуску в жовтні Huawei відвантажила 5 мільйонів одиниць останньої серії. Виробник розраховує в 2018 році поставити 20 мільйонів телефонів, що належать до лінії Mate 20.

На честь рекордних обсягів продажів незабаром світ побачать моделі смартфонів Mate 20 Pro і Nova 4 в спеціальному виконанні. Вони будуть називатися Huawei Mate 20 Pro Commemorative Edition і Huawei Nova 4 Commemorative Edition. Обидві моделі отримають ювілейний логотип, а також нестандартне забарвлення для смартфонів серії. Відомо, що обидві моделі отримають 8 ГБ оперативної і 256 ГБ вбудованої пам'яті.

Продажі спеціальних версій смартфонів почнуться 1 січня в Китаї. Інформація про ціну Huawei Mate 20 Pro Commemorative Edition і Nova 4 Commemorative Edition поки не оголошена.

"Ймовірно, сотні китайських компаній, що пропонують пільги співробітникам, які купують телефони Huawei, будуть раді взяти на себе частину витрат, пов'язаних з цими двома спеціальними випусками", - упевнені журналісти PhoneArena.

Додамо, що на 2019 рік компанія Huawei встановила для себе планку в 250 млн смартфонів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X