Японський робот переміг людей у конкурсі рекламних роликів

16 березня 2017, 13:32
В Японії штучний інтелект придумав рекламу, яка перемогла на конкурсі роботу людини

При голосуванні роботу підтримали не тільки 54% опитаних глядачів, але і більш половини членів експертного журі, пише Futurism.

У 2015 році креативний співробітник японського рекламного агентства McCann Шун Мацузака вирішив з'ясувати, чи здатний штучний інтелект самостійно створювати телевізійну рекламу. Через два роки робот зміг досягти успіху і перевершити роботу людини.

Відео дня

Людина і робот повинні були створити рекламу ментолових цукерок Clorets з меседжем: "Моментально свіже дихання з 10-хвилинним ефектом". Після завершення роботи, два ролика були показані публіці і ранжовані за результатами загальнонаціонального опитування. Його підсумки були представлені на щорічній конференції з торгівлі для британських рекламодавців і показали невелику перевагу штучного інтелекту.Щоб досягти такого результату, Мацузака з колегами спочатку розділили телерекламу на дві частини: креативна частина і технічні елементи. Потім розробники склали базу даних роликів з переможців різних японських конкурсів за останні 10 років, відзначаючи кожен елемент, щоб допомогти роботові визначити, що зробило ці ролики успішними.

Зараз Мацузака і його команда McCann Millennials будує аналогічну базу для музичної індустрії, плануючи дізнатися, чи зможе робот створити музичний хіт.

Показати ще новини
Радіо НВ
X