Якщо ти не програміст. Експерти розробили кар'єрний тест для бажаючих працювати в галузі IT

26 листопада 2015, 17:20
У Мережі з’явився безкоштовний профорієнтаційний тест, який допомагає визначити схильність до різних професій в галузі інформаційних технологій (IT)

Його мета - вказати кандидату, на які професій слід звернути увагу в першу чергу. Схильності до тієї чи іншої роботи визначають особисті якості, знання та навички кандидата.

Відео дня

Тест було розроблено командою фонду BrainBasket за допомогою співробітників українських IT-компаній, серед яких Ciklum, Epam, Cognience та Bionic University.

© brainbasket.org
© brainbasket.org Фото:

"Якщо ви вирішили, що вам цікава ІТ-галузь - вам треба визначитись, яку ІТ-спеціальність обрати. Існує думка, що всі айтішники – це лише програмісти. Але це не так. В IT існує декілька напрямів професій, які суттєво відрізняються по функціоналу, трудовій специфіці та вимогам до кандидатів", - наголошують представники фонду.

Тест можна пройти за посиланням: http://brainbasket.org/kar-yerniy-test/

Фонд BrainBasket було засновано в квітні 2014 року ініціативною групою провідних українських ІТ-компаній за участі представників Міністерства економіки України та КМДА. Його мета - розвиток освітнього ринку в ІТ-галузі.

Нагадаємо, експерти назвали найбільш затребуваних в Україні фахівців.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X