Відеосервіс Megogo випустив додаток для ігрової консолі PlayStation

10 вересня 2017, 07:05
Вітчизняні користувачі популярної ігрової консолі Sony PlayStation 4 зможуть переглядати на ній кіноновинки та понад 150 телеканалів

В Україні окремим додатком на PlayStation 4 (PS4) вийшов міжнародний відеосервіс Megogo. Про це повідомила прес-служба компанії.

За її даними, каталог Megogo складається з 80 тис. художніх і документальних фільмів, мультфільмів, серіалів, ТВ-програм і шоу, а також трансляцій різноманітних подій. Завдяки угодам із найбільшими студіями глядачам доступні останні новинки кіно. Наприклад, Вартові Галактики-2, Чудо-Жінка, Чужий. Заповіт, Мумія, Рятувальники Малібу, Меч короля Артура. Права на ці та інші стрічки Megogo отримала від FOX, Universal, SONY, Walt Disney, MGM, Miramax, Warner Brothers, Paramount Pictures, BBC, Euronews, Discovery Communications, Viacom тощо.

Відео дня

Окрім цього, Megogo надає доступ до 160 вітчизняних і закордонних телеканалів, а також послугу відкладеного перегляду (catch-up).

Щоби отримати перелічені вище можливості, власникам PS4 потрібно зайти у крамницю додатків PlayStation Store і скачати безкоштовний додаток Megogo.

Станом на липень 2017 року у Megogo в світі нараховувалось 50 млн користувачів, з них 9 млн – в Україні. Кількість платних клієнтів компанія не розкриває.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X