Як власникам бізнесу заощадити на захисті майна

20 серпня 2015, 11:54
PR

У зв'язку з тим, що зараз в країні спостерігається криза, стало вкрай важко втриматися на ринку праці. Саме з цієї причини кожен намагається витратити якомога менше коштів. Компанія Forter вирішила дати кілька рекомендацій про те, як можна заощадити на одному з найважливіших моментів – збереженні майна


Готові комплекти відеоспостереження

Зараз можна встановити готові комплекти відеоспостереження, які вже повністю налаштовані http://www.forter.com.ua/komplekti-video-nabludeniia/. Це дозволить не платити монтажникам за додатковий спектр робіт. Зокрема, можна вибрати установку бюджетного варіанта. В цьому випадку допомогти вам можуть комплекти від компанії-виробника CoVi Security. Існує кілька варіантів комплектів, які відрізняються кількістю камер. Встановлювати камери можна на вулиці, в офісах, на складах і так далі. Обирати велику кількість відеокамер варто в тому випадку, якщо вам необхідно стежити за великим приміщенням або складом, а для офісного приміщення вистачить і невеликого комплекту. Придбати камери можна від 150 до 580 доларів США. Комплекти цього виробника чудово підійдуть для того, щоб забезпечити безпеку на необхідному об'єкті, так як в даний момент CoVi Security є лідером на ринку не тільки за якістю виробленої продукції, але і за доступністю ціни для покупців.

Відео дня

Готові комплекти сигналізацій

al-200_kit
al-200_kit Фото:

Крім камер, звичайно ж, можна встановити і готові комплекти сигналізацій http://www.forter.com.ua/komplekty-signalizatsiy/. Дані системи, як і у випадку з камерами відеоспостереження, відрізняються від звичного варіанта повноцінного налаштування. Для використання GSM-сигналізації досить буде встановити її на об'єкт, який повинен знаходитися під охороною. За допомогою цього обладнання Ви отримуєте широкий діапазон використання, так як сигналізацію можна буде встановити на склад, магазин, квартиру, заміський будинок і так далі. Купувати подібну апаратуру вигідно, так як вона відрізняється низькою вартістю порівняно з іншою продукцією, яка наразі є на українському ринку.

Готові комплекти домофонів та СКУД

avtonomnye_skud
avtonomnye_skud Фото:

Також слід виділити і готові комплекти СКУД та домофонів http://www.forter.com.ua/komplekty-sistem-kontrolja-upravlenija-dostupa/. Це може стати ще однією перешкодою для злочинців, які раптом вирішать пограбувати вас. За допомогою СКУД можна буде обмежити доступ до того або іншого приміщення за допомогою введення пароля або використання спеціальної картки. Таким чином ніхто не зможе потрапити в будівлю без введення коду. Також можна налаштувати, щоб система пропускала людей виключно в дозволене приміщення. Це означає, що навіть якщо зловмисник введе правильний код, він не зможе потрапити в будівлю в інший час, який відрізнятиметься від того, що встановить користувач.

avd-741sid-2
avd-741sid-2 Фото:

За допомогою домофонів можна завжди контролювати тих, хто намагається увійти в будівлю. Це є також хороший варіант для власників, які піклуються про безпеку і збереження свого майна. Для цих цілей можна використовувати як стандартні, так і IP-домофони. Очевидними перевагами домофона є якісне, а найголовніше кольорове зображення, а також його висока деталізація. Завдяки всьому цьому картинка легше сприйматиметься людським оком. Що стосується IP-домофона, то серед його переваг є розвинені мережеві функції. Таким чином за допомогою цього пристрою можна буде без проблем реалізувати віддалений перегляд подій, які відбуваються перед дверима. Завжди можна відстежувати, хто проходить біля дверей, зупинився, намагався потрапити всередину і так далі. Все це фіксує камера, а запис у будь-який момент можна буде подивитися на своєму персональному комп'ютері. Придбати домофон можна від 90 до 600 доларів в залежності від того, яку кількість функцій ви хочете в ньому бачити, а також який спектр послуг необхідно отримати.

Сейфи для збереження майна

seif36
seif36 Фото:

Звичайно ж, якщо говорити про безпеку і збереження речей, то просто неможливо забути про сейфи. В даний момент на ринку існує величезна кількість моделей, які відрізняються як за своїми габаритами і матеріалом, з якого виготовляються, так і сферою застосування. Зокрема, можна купити сейфи для документів, ключів, зброї, вогнестійкі, або вбудовані меблеві. Так, наприклад, всього лише за 50 доларів США можна придбати сейф, якого вистачить для того, щоб сховати в нього документи і гроші.

Таким чином, використовуючи всі вище перелічені товари, можна без проблем забезпечити безпеку для себе і свого майна і при цьому не потрібно буде витрачати величезну кількість грошей. Через те, що на ринку існує величезна кількість різних товарів і брендів, можна знайти оптимальний для себе варіант, тим самим не витрачати останні гроші на сейфи, замки і так далі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X