Як у китайців. Samsung Galaxy A10 отримає вбудований в екран сканер відбитків

22 грудня 2018, 17:08

Південнокорейський гігант слідом за компаніями Vivo та Xiaomi може перейти на нове рішення в сфері безпеки.

Перший смартфон Samsung зі сканером відбитків пальців в екрані може з'явитися на початку 2019 року, пише PhoneArena.

Стверджується, що майбутня модель Galaxy A10 стане одним з перших смартфонів Samsung, оснащених сенсором відбитків пальців під дисплеєм. Зараз, на даний момент, подробиці про цей пристрій досить мізерні, але очікується, що гаджет буде знаходитися трохи вище недавно анонсованої Galaxy A9 (2018). Це означає, що смартфон повинен подолати розрив між серією Galaxy A і прийдешніми пристроями Galaxy S10 від Samsung.

Відео дня

В даний час дизайн і технічні характеристики не надані. Однак ще у вересні цей же джерело повідомило, що Samsung готує модель Galaxy A з процесором Snapdragon 845.

Це може бути зовсім інший пристрій, але не можна заперечувати, що такий процесор буде мати сенс для Galaxy A10. Зрештою, Galaxy A9 працює на Snapdragon 660 від Qualcomm, а Galaxy A8 використовує Snapdragon 710.

Виходячи зі звичайної стратегії Samsung, Galaxy A10 може вперше з'явитися на початку січня разом з новою бюджетною серією Galaxy M. Якщо цього не відбудеться, наступне логічне вікно для анонса буде на виставці MWC 2019 в лютому.

Додамо, в цьому році Samsung вирішила змінити стратегію для пристроїв середнього цінового сегмента. Тепер лінійка Galaxy A стала полігоном, на якому будуть обкатуватися різні рішення, а потім в своєму покращеному виконанні вони з'являться в преміум-сегменті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X