Google розкриє користувачам все, що знає про них

17 листопада 2015, 17:44
Google полегшила процес управління особистою інформацією профілів з різних сервісів компанії. Вона запустила сторінку "Про себе" (About me), на якій відображаються персональні дані, зібрані з Google+, YouTube, Google Диска і т. д. Якщо змінити інформацію About me, то зміни з’являться на цих сервісах

На сторінці можна додати або відредагувати відомості про кар'єру та освіту, номер телефону та адресу електронної пошти, а також змінити фото профілю і написати пару слів про себе. Тут же можна перевірити налаштування конфіденційності для YouTube, Google Фото та інших сервісів.

Відео дня

Інформація, додана в розділ "Про себе", буде доступна іншим користувачам сервісів і додатків компанії, але при бажанні її можна приховати від усіх, крім себе. Виняток становлять ім'я і фото. Їх не вийде ані приховати, ані видалити, як у випадку з іншими даними. Дату народження теж прибрати не можна, хоча її можна сховати. При спробі відредагувати її, користувач буде перенаправлений на відповідну сторінку розділу "Мій акаунт".

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X