Ізраїльський стартап за два дні зібрав 60 тисяч доларів на трекінг втрачених речей

8 листопада 2016, 14:38
Фотограф з Ізраїлю придумав трекінг-систему GearEye, яка відстежує, де знаходяться ваші ключі або гаманець і допомагає швидко їх знайти

1 листопада на краудфандинговій платформі Kickstarter запустилася кампанія по збору коштів на GearEye. Вже 3 листопада на рахунку кампанії були необхідні $60 000, а на сьогодні зібрано майже $85 000, пише Ain.ua.

Відео дня

GearEye — це трекінг-система, яка дозволяє відслідковувати навіть найменші речі у вашій сумці. Для цього всі речі, які ви не хочете втратити, потрібно промаркувати наклейками-маячками, які, за словами засновників, не потребують живлення і прослужать кілька років. Також у сумку вкладається спеціальний пристрій, який відстежує місцезнаходження усіх промаркованих речей.

Якщо одна з них, навіть така дрібна, як карта пам'яті, випаде з сумки, пристрій проінформує про це господаря через додаток на смартфоні. Далі справа проста — відстежити точне місце розташування пропажі, відшукати і забрати додому.

Ідея створити таку трекінг-систему прийшла в голову відомому ізраїльському фотографу Рої Галицю, який дуже боявся втратити карту пам'яті зі своїми фото або будь-яку іншу частину численного обладнання, яке він регулярно тягає з собою. Реалізувала його задумку і очолила стартап розробник ПО Юлія Лернер, яка народилася в Києві, але давно переїхала до Ізраїлю.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X