Ізраїльська компанія розробила технологію для покриття всієї планети мережею Інтернет

1 березня 2016, 04:58
Ізраїльська стартап-компанія Skyfi збирається запровадити повсюдний доступ до Інтернету через розробку першої самокорегуючої антени, здатної настроювати міні-супутники як потужні передавачі, що покриють сигналом всю Землю. Про це повідомляє Reuters

Два технологічні титани сучасності, Google та Facebook, намагаються реалізувати проект доступу інтернет-сигналу до віддалених непокритих сигналом зон планети. В планах Google використати для цього високолітаючі повітряні кулі, а Facebook хоче розробити проект з використанням дронів та складних супутників.

Відео дня

Натомість для цього потрібно всього лиш орбітальний рій з 60 мініатюрних нано-сателітів, говорить Раз Іцхакі Тамір, ветеран ізраїльської аеробудівної промисловості, який був співзасновником компанії Skyfi 4 роки тому.

Він висловив надію на реалізацію цього проекту шляхом використання парашутоподібних антен, що розгортаються в космосі. Після чого антена підлаштовується під нерівності передавальної поверхні, і здатна підсилювати сигнал, та навіть змінювати напрямок подачі сигналу в разі потреби зміни трансляцій, які можуть виникнути за час використання даного супутника.

Нагадаємо, на початку лютого компанія Google проводила випробування безпілотників, здатних забезпечувати високошвидкісне підключення до інтернету з повітря.

Показати ще новини
Радіо NV
X