Через збій ВКонтакте користувачі отримали доступ до прихованої інформації

22 березня 2017, 14:25
Увечері 21 березня користувачам соціальної мережі ВКонтакте відкрився доступ до модераторських функцій

Збій торкнувся лише інтерфейсу — секретні функції були видні в меню, але не працювали, пише Інформатор з посиланням на користувачів соцмережі.

"На кілька хвилин всім користувачам відкрилися деякі функції, доступні тільки модераторам. Зараз скріни активно видаляють з усіх джерел, тому що це пахне великим скандалом", — зазначив блогер Денис Волосов.

Відео дня

Особливе обурення у користувачів викликала кнопка "Відкрити приватні фото". Вирогідно, вона дозволяє модераторам переглядати особисті знімки. Крім цього, модератор також може дізнатися ваш "вектор інтересів", тобто отримати аналіз інформації про вас на основі всіх ваших дій

Прес-секретар ВКонтакте в Україні Владислав Леготкин прокоментував ситуацію.

"В результаті непередбаченого збою на кілька хвилин з'явився доступ до деяких службових розділів сайту. Результати збою були швидко усунені. Ні про який доступ до особистих повідомлень і мови бути не могло, оскільки у нас такого доступу немає", — розповів він.

Влад Леготкин також додав, що кнопка "Отримати доступ до приватних фотографій" є далеко не у всіх, а в одиниць співробітників.

"Потрібна для виняткових випадків — наприклад, для боротьби з дитячою порнографією. Випадково і з якимись неробочими цілями натиснути цю кнопку співробітник не може — кнопка застосовується лише за обґрунтованими скаргами, всі дії по ній записуються", — пояснив він.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X