Виправили. Після оновлення ПЗ сканер в Nokia 9 змогли обдурити жуйкою

23 квітня 2019, 09:04

Власники смартфонів Nokia 9 PureView виявили, що після оновлення прошивки сканер відбитка пальця в телефоні став спрацьовувати на предмети.

Виявилося, що смартфон можна розблокувати пачкою жувальної гумки, монетою і шкіряною рукавичкою, пише Android Authority.

Судячи з усього, для того щоб збільшити швидкість спрацьовування сенсора, інженери HMD Global занадто спростили умови для успішної аутентифікації. Компанія HMD Global, яка є власником бренду Nokia, поки не відреагувала на скарги користувачів.

Відео дня

Розблокування за відбитками пальців, як і розблокування за обличчям, не є абсолютно безпечною системою: її часто можна обдурити копією. Цю ситуацію робить дивовижною те, що датчик відбитка пальця був обманутий не копією, а іншими відбитками або об'єктами.

Датчик відбитків пальців Nokia 9 PureView був відзначений як проблемний з самого початку. В огляді Nokia 9 PureView від Android Authority датчик був названий "по суті непридатним для використання". Зазначалося, що це "безумовно гірший" датчик відбитків пальців на дисплеї. Але перші проблеми були абсолютно протилежними: смартфон було занадто складно розблокувати.

Датчики відбитків пальців на дисплеї були випущені в продаж тільки протягом останнього року. Очікується, що перші покоління таких датчиків будуть відставати від більш поширених сканерів відбитків пальців на корпусі з точки зору швидкості і точності. При цьому обговорювана проблема Nokia 9 PureView викликає особливу тривогу.

На щастя, якщо це є результатом оновлення програмного забезпечення, неполадки повинні бути незабаром виправлені.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X