iPhone за копійки. У Росії смартфон від Apple купили за цілу ванну дріб'язку

13 листопада 2018, 14:53

У Росії покупець нібито приніс в магазин цілу ванну дріб'язку, в якій було достатньо грошей для покупки нового iPhone.

Про незвичайний випадок повідомляє Ferra з посиланням на Людмилу Семушину, прес-секретаря Inventive Retail Group.

Людмила Семушина - представник компанії, яка управляє місцевим авторизованим рітейлером Apple - re: Store. Як запевняють журналісти, ванну принесли в один з магазинів цієї мережі. Утім, місто, в якому це сталося, не згадується. Крім того, знімка з ванною вже немає у відкритому доступі на сторінці Семушина.

Відео дня

За словами Семушиної, покупець просто приніс ванну з монетами "просто з вулиці". На фото видно, як продавець перераховує дріб'язок - спеціальне обладнання для цього на точці продажу відсутня.

Власник ванни стверджував, що в ній було близько 100 000 рублів, тобто близько $1480. Після підрахунку, як запевняє Семушина незвичайний покупець зміг придбати iPhone XS з 256 ГБ вбудованої пам'яті. У магазинах РФ такий гаджет коштує близько 80000 рублів - менш ніж $1200.

Додамо, що в РФ в обігу є монети в 1, 2, 5 і 10 рублів. Остання важить 5,63 грама, тобто теоретично 100 тисяч рублів можна зібрати з 10 тисяч монет загальною вагою трохи більше 56 кілограмів. Втім, у ванні явно було набагато більше монет і вони явно були важче.

Є ймовірність того, що любитель iPhone насправді працівник компанії, якій належить торгова точка, а акція була задумана заради реклами.

Показати ще новини
Радіо НВ
X