Зухвалі й гарні. Який вигляд мають нові iPhone 12 на фоні конкурентів

24 жовтня 2020, 11:21
НВ Преміум

Колись найінноваційніша компанія світу Apple тепер остаточно перетворилася на консервативного виробника досконалої техніки — саме про це чотири нові iPhone 12.

Президент Apple Тім Кук заходить у бар і просить віскі. бармен каже «окей» і… виливає порцію віскі на барну стійку перед Куком. Кук спантеличений. Бармен знизує плечима: «А стакан треба було купувати окремо».

Відео дня

Цей анекдот з’явився в американських соцмережах буквально наступного дня після онлайн-заходу Apple 13 жовтня, під час якого представили нові iPhone 12.

Щороку осіння презентація Apple стає великою подією, за якою стежить уся індустрія.

Але навіть старожили ринку не можуть пригадати, коли востаннє після презентації небагато говорили про самі нові iPhone, а вся увага була прикута, здавалося б, другорядній речі — зарядним пристроям.

Спірне рішення Apple відмовитися від постачання разом із айфоном зарядних пристроїв спричинило бурю емоцій у користувачів. У компанії говорять, що у більшості користувачів уже є зарядні пристрої, тому заради турботи про планету не варто плодити ще більше зарядок.

Однак, судячи з першої хвилі реакцій, навіть більшість фанатів Apple розуміють, що компанія просто має намір почати більше заробляти на аксесуарах. І це далеко не єдиний спірний момент у презентації iPhone 12.

Якщо ж поглянути на те, що відбувається загалом, то в нових айфонах немає низки функцій, які останніми роками активно розвивають прихильники партії Android, до того ж не тільки Samsung, а вельми бюджетні китайські виробники.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X