IBM зрозуміла, як заробити $500 мільярдів на погоді

29 жовтня 2015, 19:24
IBM отримала доступ до величезної бази метеорологічних даних і збирається зробити революцію в погодних прогнозах за допомогою суперкомп'ютера Watson.

IBM купила Погоду. Це можна розуміти майже буквально. Вона досягла угоди з компанією The Weather, за якою одержить велику частину цифрових активів останньої. Після цього у розпорядженні IBM опиниться величезна база метеорологічних даних і система їх збору.

Відео дня

Здавалося б, нікому, крім IBM, від цього не жарко. Однак насправді це не так. Тепер у IT-гіганта є всі ресурси, щоб отримувати надточні погодні прогнози. Готувати їх буде суперкомп'ютер Watson, який володіє достатньою продуктивністю для обробки масиву даних The Weather.

В даний час Watson вже допомагає лікарям ставити діагнози, оскільки володіє знаннями про хвороби, їх симптоми і способи лікування, які жодна людина не може утримати у себе в голові. Незабаром суперкомп'ютер зможе проводити подібний аналіз для синоптиків.

IBM бачить в якості споживачів нового продукту комерційні організації. Щоб привабити потенційних клієнтів, компанія підкинула їм поживу для роздумів у вигляді короткого ролика. Він говорить, що в минулому році примхи погоди коштували американському бізнесу 500 мільярдів доларів.

Широка публіка, напевно, не залишиться без надточних прогнозів. Наприклад, за умовами угоди до IBM відходить досить популярний мобільний додаток The Weather Channel, яке використовує дані компанії The Weather, а з часом зможе отримувати інформацію Watson.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X