HP LaserJet Ultra: для тих, хто цінує час і гроші

1 листопада 2016, 12:53
Новини компаній

Друк – помітна частина витрат для бізнесу будь-якого розміру, особливо це відчувають фрілансери, малий і середній бізнес, коли мова йде про придбання якісних витратних матеріалів, у т.ч. картриджів для принтерів, які постійно і так невчасно закінчуються

Компанія HP придумала, як надовго (до двох років) позбавити своїх клієнтів подібних проблем, запропонувавши принципово нову економічну лінійку принтерів і багатофункціональних пристроїв LaserJet серії Ultra з широкими можливостями економії на витратних матеріалах.

Відео дня

Пристрої лінійки LaserJet Ultra орієнтовані на малий і середній бізнес, фрілансерів і стартапи. Хоча це абсолютно не виключає можливості їх використання вдома людьми, яким потрібні чималі обсяги чорно-білого, гарантовано якісного друку: наприклад, вчителями, студентами, учнями. У комплекті з пристроєм йдуть три повних картриджа для друку до 6 900 сторінок. При друку в середньому 250-270 сторінок у місяць це приблизно два роки, протягом яких можна викреслити друк з переліку питань, які постійно потрібно тримати в голові.

Лінійка HP LaserJet Ultra включає в себе принтер HP LaserJet Ultra M106w, і два МФУ – HP LaserJet Ultra M134a і HP LaserJet Ultra M134fn, друкувати на яких, як стверджує HP, в 4 рази дешевше у порівнянні з іншими моделями цього ж класу. Такої економії вдалося досягти завдяки застосуванню двохкомпонентної системи витратних матеріалів. Це цікаве рішення, коли в пристрої використовується окремо тонер-картридж і картридж фотобарабана-девелопера. При цьому перший максимально здешевлюється, а в другому забезпечується підвищена зносостійкість. Картриджі фотобарабана-девелопера мають тривалий термін служби, в них використовуються більш надійні компоненти, вдосконалені датчики друку і автоматично видаляється стрічка-заглушка. Це означає, що з великою ймовірностю при друку 150-170 сторінок на місяць жодного разу не доведеться міняти барабан протягом п'яти років. Хоча, навіть з урахуванням заміни, собівартість відбитка буде дійсно низькою.

Інший важливий момент: завдяки підтримці технології JetIntelligence, пристрої використовують тонер з низькою температурою плавлення, що не дасть перестаратися в споживанні електроенергії при створенні кожного відбитка. Крім того, технологія дозволяє оптимізувати витрати тонера.

LaserJet Ultra це smart-рішення для невеликих компаній, а також гравців середнього корпоративного сегмента, тому що пропонує не тільки мінімальну сумарну вартість володіння, а й економію робочого часу протягом декількох років. При розумному підході до вибору пристрою для друку (порахувати ціну картриджів і число відбитків) виявиться, що вартість володіння у принтерів HP LaserJet Ultra нижче, ніж у «дешевших» конкурентів. А оригінальні витратні матеріали до моделей цієї серії конкурують за ціною з картриджами безіменних виробників, що робить покупку останніх зовсім невиправданою. При цьому не варто забувати: принтери HP LaserJet серії Ultra прості в установці та обслуговуванні: щоб підключити принтер і почати його використання, а також для його обслуговування і заміни картриджів не потрібен окремий фахівець. Все, що може знадобитися, вже лежить в коробці при покупці. Наступного разу ви згадаєте про необхідність придбати картриджі через пару років або через 6900 відбитків.

Крім функцій, які допомагають заощаджувати, ця техніка відрізняється відмінним набором швидкісних характеристик. Швидкість друку становить 22 сторінки на хвилину; при цьому перша сторінка виходить за 7 секунд. Ті з пристроїв, які мають функцію сканера, можуть сканувати зі швидкістю до 12 сторінок в хвилину.

Окрім наявності/відсутності функцій сканування, копіювання та факсимільного зв'язку між собою три моделі LaserJet Ultra відрізняються кількістю і типами портів для підключення – це можуть бути USB, WiFi, Ethernet, підтримкою різних технологій бездротового друку (Apple AirPrint 1.5, HP ePrint, Wi-Fi Direct, Google Cloud Print 2.0).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X