Hello, konnichiwa. 36 каналів для вивчення мов, на які варто підписатися в Telegram — вибір редакції

8 вересня 2018, 13:26
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Telegram поступово стає реальною альтернативою Facebook. Крім можливості для спілкування він пропонує також безліч цікавих каналів на будь-яку тематику. Ми зібрали найцікавіші, на наш погляд, канали, для вивчення іноземних мов.

Якщо ви ще не стежите за каналами НВ — підписуйтесь на наш Telegram, Мнения Нового Времени і Viber!

Англійська мова

Учи Английський: Английский язык — Канал для тих, хто тільки починає вивчати англійську мову.

Відео дня

English Radio — Канал, який більше підійде для тих, хто вже знає англійську на базовому рівні і хоче вдосконалюватися далі. Тут не вивчають правила, а увага зосереджена саме на лексиці — аудіозавдання, різні ідіоми, вивчення слів через пісні і навіть сленг.

Английский — Добірки слів і словосполучень, об'єднані спільною темою. Канал зручний тим, що можна вчити лексику, присвячену потрібній вам тематиці. У той же час, можна упустити те, що в найближчому майбутньому не знадобиться.

Записки учителя — Вивчення англійської з особистого досвіду — блог дівчини, яка вийшла заміж за каліфорнійця.

Your Perfect English — І ще один авторський канал — на цей раз від лінгвіста-перекладачки на ім'я Єва. Особливу увагу дівчина приділяє граматиці, лексиці в контексті і вимові. Для рівня Intermediate і вище.

Slang Bang!/Слензі Бенг! — Канал для тих, хто вже більш-менш знайомий з англійською. Тут вам не пояснюватимуть правила і граматику. Тут кожен день викладають по 5 сленгових виразів на різну тематику — від переїдання до «жінки, яка повинна змиритися з тимчасовою смертю своїх відносин тоді, коли її чоловік дивиться серію футбольних матчів».

Tran Mau Tri Tam on Unsplash

Hot Chicks — Тут розповідають або про цікаві ідіоми, або пояснюють різницю між схожими словами (наприклад, advice і advise). В один пост входить одна пара слів або один вираз.

Мувисленг — Вивчайте сленгові вислови, які супроводжуються відповідними гіфками із улюблених фільмів і серіалів.

Story — Для тих, хто вже більш-менш освоївся в англійському, підійде колекція текстів англомовних письменників. Тут представлена ​​коротка анотація того, що ви будете читати і приблизно кількість часу, який піде на читання.

Другой английский — Авторський блог лінгвіста і викладача англійської мови Михайла Ротова, який розповідає як про правила мови, так і міркує про застосування різних виразів.

Пластилиновый английский — Теж не найтиповіший спосіб вивчення мови, але крім звичайних добірок зі словами, Олена Гапонова, автор каналу, відшукує різні статті (як розважальні, так і розслідування) англійською. Поєднуємо корисне з корисним!

Французька мова

French Every Day — Канал, який підійде як для початківців, так і для тих, хто вже трохи просунувся і може трохи parle français. Щоденні авторські матеріали з поясненнями російською мовою.

Французский в удовольствие — Ще один канал для новачків, що збирає тематичні добірки слів — найпростіший спосіб підняти свій словниковий запас.

J’aime le français — Автор вибрав цікавий підхід — він відзначає складність лексики кольором картинок — синій для початківців, зелений для середнього рівня, помаранчевий — для просунутих користувачів, а червоний — для всіх. Також автори діляться фільмами і книжками французькою.

French slang — Без сленгу нікуди.

Le Big Mac/французский язык — Опис каналу настільки смачний, що дозволимо собі процитувати: «Відкриваємо вино, макаємо круасан в каві і насолоджуємося процесом навчання».

Іспанська мова

Español — І знову стартуємо з каналу для початківців. Тут проводять цілі уроки з іспанської — ви виконуєте завдання (читаєте текст, правила, діалоги), а після них поповнюєте свій вокабуляр.

Мой Испанский! — Тут концепція дуже проста — невеликі фрази з перекладом і транскрипцією, іноді розбавлені правилами мови.

Español Adentro — Не можна оминути й канали для тих, хто вивчає мову давно. Тут ви не знайдете граматичних правил або добірок слів — тут автори збирають і публікують статті про іспанську культуру і традиції.

Испанский язык — Авторський канал іспанки на ім'я Антія Мартінез, яка вже п’ять років викладає свою мову. Крім невеликих завдань і вивчення нових слів, дівчина збирає щотижневі добірки цікавих статей іспанською. А ще записує аудіоповідомлення з ідеальною іспанською — прекрасна мотивація!

Испанский с друзьями — Книги, журнали, підручники для вивчення іспанської мови. Автор обіцяє знайти для вас будь-яку книгу — варто його про це тільки попросити.

StudySpanishBot — Бот для вивчення іспанської. У ньому можна вибрати тематику та кількість повідомлень із завданнями, які він буде вам надсилати. Завдання просте — ви повинні перевести слово.

Португальська мова

Португальский — Канал для людей, які не шукають легких шляхів у житті і вирішили вивчити португальську мову. Паралельно автор також розповідає історії про Бразилію.

Німецька мова

Немецкий язык — Традиційно починаємо з каналу для новачків.

Немецкий язык на стиле — Автор каналу обіцяє «показати, написати і розповісти», як швидко, але ефективно почати користуватися німецькою мовою. Кармела (так звуть дівчину-автора) навіть підготувала робочий зошит для новачків. Виконавши всі завдання в зошиті, ви будете повністю готові до здачі іспиту А1 (знання німецької мови на елементарному рівні).

deutsch lernen — Євген вивчає німецьку з нуля, ділиться своїми успіхами, підказками і лайфхаками.

LearningGermanBot — Ще один бот для вивчення мов. Допомагає з лексикою і закріпленням граматики.

Італійська мова

Итальянский язык — Невеликий канал, який збирає тематичні добірки слів та ідіом.

Китайська мова

Китайский язык — Перший телеграм-канал, присвячений китайської мови. Тут вивчають ієрогліфи, а також є багато діалогів, які можна прослухати і проговорити.

Курс китайского — Другий канал цих же авторів, присвячений граматиці.

Как выучить китайский — Поради та лайфхаки від вчителя китайської мови.

Японська мова

ШКОЛА ЯПОНСКОГО Строгого режима — Тут ви зможете взятися за свою базу японської мови, підтягнути її та переходити на наступні рівні. Уроки пов’язані з аніме, картинками і статтями.

Японский язык — Тут вивчають ієрогліфи — їх історію, а також значення.

Japanese Club — Японський розважальний канал, де крім уроків можна знайти різні підручники і навіть розслабитися, розглядаючи красиві фотографії.

Українська мова

Як бонус прикріплюємо ще два канали про українську мову, адже іноземні мови — це добре, а знати і правильно говорити рідною — закон: Корректаріум; Solovina.

Також ви можете подивитися інші наші добірки:

Якщо вам цікава якась тема — обов’язково напишіть про це в коментарях!

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X