Хакери вкрали номери телефонів знаменитостей, використовуючи уразливість в Instagram

31 серпня 2017, 15:42
Фотосервіс Instagram зафіксував випадки несанкціонованого доступу до контактної інформації популярних користувачів

Уразливість була виявлена нещодавно в інтерфейсі прикладного програмування, або API Instagram, який служба використовує для зв'язку з іншими додатками, пише The Verge .

"Нещодавно ми виявили, що один або кілька хакерів отримують незаконний доступ до ряду контактної інформації відомих користувачів Instagram - зокрема, до адреси електронної пошти та номеру телефону. Паролі не були змінені до або захоплені. Ми швидко виправили помилку і проводимо ретельне розслідування", - йдеться в заяві компанії.

Відео дня

Фотосервіс Instagram повідомив всіх верифікованих власників акаунтів про можливий витік із їхньою контактною інформацією. Компанія закликала користувачів бути обережними, якщо вони отримують незрозумілі телефонні дзвінки, текстові повідомлення або повідомлення електронної пошти.

Представники Instagram попередили, що зловмисники можуть спробувати отримати доступ до популярних акаунтів, використовуючи отримані дані.

Імена потерпілих від злому знаменитостей не називаються, проте журналісти припускають, що серед жертв атаки хакерів виявилися Селена Гомес і Джастін Бібер. Кількість зламаних користувачів також залишилася в таємниці.

Показати ще новини
Радіо НВ
X