Граблі не страшні. Apple розглядає можливість створення аналога Google Glass

16 листопада 2016, 10:35
Розумні окуляри від Google провалилися на ринку, але компанія Apple, за чутками, готова розробляти аналогічний продукт

Як запевняють інсайдери, пристрій буде встановлювати бездротове з'єднання з iPhone і може використовувати ефект доповненої реальності. Агенство Bloomberg відзначає, що поки проект знаходиться на початковій стадії і покрит ореолом таємності - інсайдери просили не називати навіть їхні імена.

Відео дня

Компанія Apple вже обговорювала проект розумних окулярів з потенційними постачальниками, а також замовила для тестування невелику кількість дисплеїв від одного постачальника.

Головний виконавчий директор Apple Тім Кук знаходиться під тиском на тлі уповільнення темпів продажів iPhone, на частку якого припадає дві третини доходів від Apple. В липні він висловив ентузіазм з приводу технології доповненої реальності (AR), так що окуляри можуть бути першим апаратним продуктом компанії Apple, який орієнтований безпосередньо на AR.

Остаточно рішення щодо даного проекту буде прийнято на початку 2018 року. Крім розумних окулярів в лабораторіях компанії створюються і інші незвичайні гаджети, багато з яких ми з вами ніколи не побачимо, зазначають у Bloomberg.

Раніше НВ повідомляло, що ще на початку 2015 року Google оголосила про тимчасову зупинку виробництва експериментальних очок Google Glass, оснащених прозорим дисплеєм.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X