Гра Pokemon Go стала приносити своїм творцям $5 мільйонів на день

27 липня 2016, 15:24
Тільки американські гравці в Pokemon Go здійснюють внутрішньоігрових платежів на суму $1,6 мільйона кожен день

Щоденний прибуток від Pokemon Go порахували аналітики компанії Sensor Tower. При цьому їм вдалося роздобути дані тільки по iOS-пристрої. Скільки творці гри отримують від користувачів Android, залишилося невідомим.

Відео дня

Згідно з розрахунками іншої аналітичної компанії App Annie, тільки в суботу-неділю (23-24 липня) Pokemon Go заробляла по $5 мільйонів на день. Значна частина прибутку прийшла з Японії, де гра вийшла напередодні вікенду 22 липня.

Експерти прогнозують грі досить значний прибуток за підсумками року. За словами віце-президента App Annie з маркетингу Фаб'єна П'єр-Ніколя, річний прибуток може перевищити позначку в $1 мільярд. Але за умови, що Pokemon Go буде представлена в більшості країн світу і в неї не буде проблем з серверами.

Раніше компанія AppsFlyer з'ясувала, що тільки 5% користувачів здійснюють покупки всередині додатків. В середньому витрати власників смартфонів становлять $9,6 кожен місяць. Власники iOS-пристроїв охоче роблять внутрішньоігрові покупки. Їх витрати в середньому становлять $15,3 на місяць, тоді як користувачі Android витрачають тільки $7,3.

Показати ще новини
Радіо НВ
X