Складно з тінейджерами. У Чикаго 16-річна горила пристрастилася до смартфона і втратила інтерес до життя

4 травня, 19:00
16-річний Амаре виявляє нездоровий інтерес до смартфонів (Фото:chicago.suntimes)

16-річний Амаре виявляє нездоровий інтерес до смартфонів (Фото:chicago.suntimes)

У чиказькому зоопарку Лінкольн-парк самець горили на прізвисько Амаре пристрастився до смартфона. І це викликає занепокоєння у оточуючих.

За словами співробітників зоопарку, Амаре приділяє всю увагу гаджетам — не своїм, звичайно, а тим, що належать відвідувачам. Побачивши екран смартфона, 16-річний самець горили втрачає інтерес до того, що відбувається навколо, не помічаючи навіть агресивних випадів своїх родичів.

Відео дня

Це турбує персонал зоопарку. У юному віці горили набувають величезної кількості навичок, які вони мають використовувати все життя. Вони вчаться комунікувати з іншими тваринами у зграї, займають місце у соціальній ієрархії, що особливо важливо для Амаре, що живе у вольєрі з горилами-самцями.

Амаре ризикує упустити важливі елементи дорослішання, приділяючи увагу гаджетам (Фото: chicago.suntimes)
Амаре ризикує упустити важливі елементи дорослішання, приділяючи увагу гаджетам / Фото: chicago.suntimes

Співробітники Лінкольн-парку вже вживають заходів щодо порятунку горили з цифрового полону. Вони влаштували додатковий кордон навколо вольєру Амаре, щоб відвідувачі зі смартфонами не підходили занадто близько, а також роблять зауваження тим, хто все ж таки намагається привернути увагу горили екраном, що світиться.

Стівен Росс, директор Центру вивчення та збереження мавп Лестера Фішера при зоопарку є батьком двох дітей-підлітків і тому має свою точку зору на боротьбу із залежністю від гаджетів.

Як батько, я хочу, щоб мої діти виросли самостійними і тому не вважаю за потрібне забороняти їм все підряд, - ділиться своєю думкою Росс. — Але час від часу коригувати поведінку тінейджерів все ж таки доводиться. І замість того, щоб дозволяти їм сидіти вдома і дивитися телевізор безперервно, краще запропонувати вийти на вулицю і поспілкуватися зі своїми друзями. Так роблять усі відповідальні батьки, і ми у зоопарку також керуємося цим принципом».

Нагадуємо, екологи повідомили про зростаючу популяцію дикобразів поблизу ізраїльського центру ядерних досліджень у пустелі Негєв. Гризуни проникають на територію секретного об'єкта за їжею та водою.

А тим часом у німецькому зоопарку перейменували дикого кабана.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X