Google запустила віртуальний тур по колишній грецькій колонії на півдні України

4 грудня 2015, 11:50
Український підрозділ компанії Google запустив віртуальний тур по древній Ольвії - колишній грецькій колонії в Миколаївській області

Проект реалізовано в рамках кампанії Цифрове перетворення Миколаївської області, яку компанія проводить спільно з Миколаївською міською радою, Миколаївською обласною державною адміністрацією, Миколаївською обласною радою. Її мета - підвищити інвестиційну і туристичну привабливість області за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

Відео дня

"У Миколаївській області високий туристичний потенціал, тому ми почали кампанію з цієї перлини краю - Ольвії. У рамках кампанії вже створено унікальний ресурс “Ольвія. Музей під відкритим небом" olbio.com.ua, який запрошує користувачів в захоплюючу подорож в одну з найважливіших грецьких колоній в Нижньому Побужжі, засновану вихідцями з Мілету в VI столітті до н. е.", - заявили представники Google Україна.

© olbio.com.ua

© olbio.com.ua Фото:

Завдяки 360-градусним панорамам відвідувачі сайту можуть віртуально прогулятися по стародавнім руїнам і археологічним пам'яткам.

"Ця подорож супроводжується зображеннями, відео, музикою та цікавими фактами, які дозволяють зануритися в атмосферу міста, дізнатися більше про культуру та історію поселенців і навіть зустріти світанок", - додали в компанії.

Так, під час онлайн-подорожі користувачі можуть відвідати музей-лапідарій, музей кераміки і навіть спуститися до склепу. Локації можна досліджувати як самостійно, так і прослухати аудіоекскурсію.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що український підрозділ компанії Google спільно з Одеською міською радою та Одеською ОДА запустили сайт з панорамними фотографіями одеських двориків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X