Google випадково підтвердила реліз смартфона Pixel 3

10 квітня 2018, 09:49

У вихідному коді Android Open Source Project вдалося виявити згадку нового смартфона - Pixel 3.

Будь-які технічні подробиці нового пристрою при цьому не розкриваються, пише Mashable.

Android Open Source Project - це проект з відкритим вихідним кодом під Android. Це свого роду конструктор, набір елементів, блоків, зв'язок, перемичок, зроблених у вигляді набору команд-кодів. Кожен бажаючий може зайти на сайт проекту AOSP, скачати найостанніші розроблені коди, і створювати на їх основі свої програми.

Відео дня

І ось згадку нового смартфона знайшли в коді цього проекту, в інтерфейсі Auto Selection Network для стандарту HAL V_1_2, який "підтримує тільки Pixel 3". "Тому ми встановили прапорець для визначення того, який призначений для користувача інтерфейс Auto Selection Network повинен використовуватися в залежності від типу пристрою", - йдеться в коментарях до коду.

За правилами Google, розробник, який працював над інтерфейсом Auto Selection Network, був зобов'язаний використовувати кодову назву для таємного позначення майбутньої новинки, проте він допустив помилку і використовував інше найменування.

Скоріш за все, в гаджеті буде реалізована функція Project Treble, яка істотно спростить процес оновлення.

Окремо наголошується, що цей смартфон не слід плутати з доступним телефоном Pixel, який може з'явитися в кінці 2018 року. Судячи з усього, цей смартфон не отримає ім'я Pixel 3.

Google планує запустити смартфон середнього рівня Pixel, орієнтований на чутливі до ціни ринки, такі як Індія, в липні-серпні, а його наступний флагманський смартфон з підтримкою Pixel "може вийти на ринок в районі свята Дівалі", - тобто в другій половині жовтня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X