Google вимагатиме від виробників смартфонів на Android відмовитися від прискореної зарядки і уніфікувати гарнітури

10 листопада 2016, 11:19
Компанія оновила умови Android Compatibility Definition Document, в яких прописані вимоги до всіх смартфонів на базі ОС Android, що зараз випускаються

В першу чергу, зміни стосуються стандарту USB Type-C і аудіороз'єму 3,5 мм. Крім того, екран пристрою на новому Android не повинен бути менше 4,7 дюйма, повідомляє ibtimes.com.

Компанія рекомендує виробникам не використовувати технології прискореної зарядки, що змінюють значення вхідної напруги вище стандартних параметрів. Зокрема, пристрій має визначати силу струму, який подається на модуль зарядки через порт USB Type-C — 1,5 або 3 ампера. Крім того, пристрій повинен вміти розпізнавати перепади в силі струму, що подається від зарядного пристрою.

Відео дня

Google оновила розділ, в якому пред'являються вимоги до аудіопорту смартфона. Тепер пристрої повинні оснащуватися універсальними детекторами з чотириконтактними штекерами і виконувати певні дії при натисканні на кнопки збільшення та зменшення гучності.

Це означає, що в майбутньому всі смартфони будуть підтримувати роботу з гарнітурами, а гарнітура від одного пристрою буде повністю сумісна з будь-яким іншим апаратом.

Крім того, для того, щоб смартфони на Android Nougat 7.0 7.1 були сумісні з пристроями віртуальної реальності, вони повинні мати розмір екрану не менше 4,7 дюйма і не більше 6 дюймів. дисплеї також повинні мати розподільчу здатність екрану принаймні 1080p.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X