Google прокоментував переклад українського словосполучення "Російська Федерація" на "Мордор"

5 січня 2016, 12:42
В компанії Google прокоментували переклад в Google Translate українського словосполучення "Російська Федерація" на російську як "Мордор", повідомляє РБК

Зокрема, в прес-службі корпорації журналістам повідомили, що автоматичний перекладач працює без участі людей, використовуючи тільки алгоритми.

Так, Google Translate при створенні автоматичного перекладу використовує зразки із сотень мільйонів документів, щоб визначити, який варіант може бути найбільш правильним, зазначив представник компанії.

Відео дня

У компанії уточнили, що автоматичний переклад є "дуже складною системою", оскільки значення слів залежить від контексту, в якому вони використовуються.

"Тому бувають помилки і неправильні переклади, які ми намагаємося виправити якомога швидше, як тільки дізнаємося про них", - говорить представник Google.

Раніше користувачі Google Translate помітили, що програма перекладає українське словосполучення "Російська Федерація" на російську як "Мордор", а прізвище глави російського МЗС Сергія Лаврова - "сумна конячка".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X