Google і Levi's випускають "розумну куртку", яка здатна приймати дзвінки

26 вересня 2017, 10:48
"Розумна" джинсова куртка від Levi's і Google надійде в продаж в три магазини США вже в середу, 27 вересня

Куртка отримала дизайн класичної моделі Levi's Commuter. Вона оснащена сенсорними вставками, а невеликий пристрій на рукаві дозволяє з їхньою допомогою управляти смартфоном, пише Mac Rumors.

Відео дня

У рукав куртки вставлено невелику сенсорну ділянку, зроблену з "розумною" тканини Jacquard. Така тканина, вперше представлена Google в 2015 році, зроблена з струмопровідних ниток, які вшиті в джинсову основу. Сенсорна ділянка передає сигнал від користувача до невеликого чіпу, який прикріплюється до рукава за допомогою кнопки і передає сигнал на смартфон.

За словами розробників, тканину куртки не вимагає особливого догляду, не боїться механічного впливу і вологи.

Завдяки цій тканини, користувач може управляти деякими функціями смартфона за допомогою торкань рукава. Наприклад, за допомогою куртки можна управляти навігатором, плеєром або відповідати на дзвінки - куртка підтримує чотири типи жестів

Цікаво, що куртка буде працювати під управлінням як iOS, так і Android, проте в Google повідомили, що "властивості куртки будуть відрізнятися", в залежності від операційної системи. У чому саме полягатимуть відмінності, розробники не уточнили.

У мережі вже з'явилися перші тести "розумної куртки". Журналіст Дітер Бон зазначив, що куртка може бути корисна велосипедистам і мотоциклістам, а також звернув увагу, що куртка хороша і сама по собі, без "розумної" складової.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X