Годинники йдуть. Компанія Apple повернула лідерство на ринку пристроїв, які носять

16 листопада 2017, 13:36
За підсумками третього фінансового кварталу Apple випередила Xiaomi та повернула собі лідерство на ринку пристроїв, які носять

Американська компанія поставила 3,9 мільйона розумних годинників, повідомляють аналітики Canalys.

Хороший попит на Apple Watch Series 3 дозволив Apple випередити Xiaomi та Fitbit, які поставили 3,6 млн і 3,5 млн пристроїв, які носять, відповідно. Таким чином, Apple зайняв 23 відсотки ринку, що трохи вище, ніж 21 відсоток у Xiaomi. У минулому кварталі саме китайська компанія, нехай і ненадовго, стала лідером ринку, але аналітики Canalys очікують, що в четвертому кварталі Apple збереже лідерство.

Відео дня

Fitbit, колишній лідер ринку переносної електроніки, тепер на третьому місці. За підсумками кварталу компанія зайняла 20 відсотків ринку, трохи відставши від китайського гіганта. Четверте і п'яте місце посіли Huawei та Samsung, але їх показники значно скромніші - 6 і 5 відсотків ринку відповідно.

Всього за квартал на ринок було поставлено 17,3 млн пристроїв, що відповідає скороченню на 2% в річному вираженні. Аналітики пояснюють падіння зниженням попиту на фітнес-трекери. Водночас продаж розумних годинників поки зростає.

"У той час як особливості показників здоров'я продовжують залишатися основним фокусом, виробники прагнуть збільшити цінність розумних годинників за рахунок унікальності та дизайну", - зазначають аналітики компанії Canalys.

Показати ще новини
Радіо НВ
X