Функція Face ID на iPhone X не змогла розрізнити близнюків

1 листопада 2017, 14:37
Система розпізнавання облич Face ID, яка використовується в новому смартфоні Apple iPhone X, не може відрізнити близнюків один від одного

Про це свідчать результати експерименту, який провели журналісти видання Mashable.

Для експерименту були запрошені дві пари близнюків - брати Дж. Франклін і його брат Марк, а також Карлос Кадорніга і його брат Алекс. Один реєструвався в системі Face ID, а інший намагався розблокувати смартфон. Технологія розпізнавання облич Face ID не змогла їх розрізнити кілька разів поспіль і відкривала доступ до пристрою.

Відео дня

Дві пари близнюків по черзі намагалися "обдурити" Face ID, щоб виключити можливість помилки, і системі жодного разу не вдалося розпізнати власника правильно.Додамо, що журналісти видання The Wall Street Journal тестували систему на братах і сестрах, які не були близнюками. В цьому випадку Face ID не помиляюся.

Раніше в Apple заявляли, що для системи Touch ID число помилкових спрацьовувань становить 1 на 50 тисяч, тоді як для Face ID - 1 на мільйон. Проте, Apple визнає, що функція розпізнавання обличчя власника може працювати некоректно у випадку з близнятами і дітьми молодше 14 років.

Показати ще новини
Радіо НВ
X