Французький стартап представив універсальну бездротову зарядку для всіх видів гаджетів

5 січня 2017, 13:48
Система від Energysquare дозволяє заряджати без проводів навіть ті смартфони і планшети, які спочатку не підтримували подібні технології

Energysquare включає в себе зарядну майданчик, який можна розташувати в зручному місці, підключивши до розетки, а також гнучкий стікер, оснащений двома електродами, повідомляє CNet.

Відео дня

Цей стікер підключається до гнізда зарядного мобільного пристрою (USB, USB Type-C або Lightning) і наклеюється на його задню поверхню. Для зарядки гаджета його досить просто покласти на майданчик Energysquare.

За словами розробників з Франції, створена ними технологія бездротової зарядки відрізняється від представлених на ринку аналогів, оскільки в її основі лежить не електромагнітна індукція, а електропровідність. Крім того, система дозволяє заряджати декілька пристроїв одночасно без втрати швидкості.



Єдиним недоліком є те, що наклейка блокує порт зарядки вашого пристрою. Якщо ви хочете зарядити свій гаджет по-старому, ви повинні будете видалити наклейку. Компанія визнала проблему і заявила, що друге покоління зарядного пристрою буде включати в себе порт на задній стороні.

Розробники Energysquare обіцяють, що система незабаром з'явиться на ринку. Вартість набору, що включає зарядну майданчик і п'ять стікерів для різних гаджетів складе 89 доларів США.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X