Французька поліція закликала батьків не розміщувати фото дітей на Facebook заради захисту від збоченців

3 березня 2016, 12:51
Національна жандармерія Франції вважає, що дитячі фотографії в Facebook можуть привернути увагу сексуальних переслідувачів. Така поведінка також може призвести до судових позовів проти батьків у майбутньому

"Ви можете бути гордими батьками чудових дітей, але будьте обережні, - йдеться у пості на сторінці національної жандармерії в Facebook. – Ми нагадуємо, що розміщення знімків ваших дітей у Facebook може нести загрозу".

Відео дня

У деяких регіональних відділеннях вирішили піти далі і не просто тактовно нагадали про ризики, а закликали повністю відмовитися від публікації знімків.

Експерти вважають, що така поведінка може загрожувати не тільки дітям, але і самим батькам. За словами адвоката, що спеціалізується на інтернет-праві, Еріка Делакруа, з часом через знімки можуть розігруватися сімейні драми в залах суду. За французькими законами, будь-який, хто публікує і поширює фотографії іншої людини без її згоди може на рік потрапити у в'язницю або заплатити штраф до 45000 євро. Діти цілком можуть застосувати це до батьків.

За словами представника Facebook Джея Паріха, наразі соціальна мережа розглядає можливість додавання функції як раз для батьків. Вони будуть отримувати оповіщення про те, що публікують фото своїх дітей для широкого кола користувачів. Це підштовхне батьків ще раз подумати, чи варто показувати всьому світу своє чадо.

Показати ще новини
Радіо NV
X