Філ Шиллер пояснив, чому в нових MacBook Pro немає слота для SD-карт

4 листопада 2016, 10:08
Старший віце-президент Apple вважає, що SD-карти не потрібні, оскільки робили ноутбуки "громіздкими"

Нові ноутбуки Apple MacBook Pro викликали багато суперечок щодо свого дизайну. В інтерв'ю виданню Independent Філ Шиллер, віце-президент компанії з питань глобального маркетингу, пояснив, чому від нього вирішили відмовитися.

Відео дня

"По-перше, це трохи громіздкою слот. Ця штука наполовину стирчить з пристрою. Крім того, зараз все більше і більше камер починають використовувати бездротову передачу даних. Ми вважаємо, що це - рух вперед, оскільки ви можете використовувати фізичний адаптер, якщо хочете, або зробити бездротову передачу", - говорить Шиллер.

Старший віце-президент Apple визнав, що використання формату SD в попередніх моделях ноутбуків було компромісним рішенням, обумовленим поширеністю цих карт серед споживчих камер.

Відразу після цього Шиллер спробував пояснити, чому при відсутності SD-карт в макбуках залишився роз'єм для навушників. Правда, його аргументи були трохи суперечливі.

"Це професійні машини. Якщо б мова йшла лише про навушники, то аудіороз'єму там би не було. Проте багато користувачів використовують ноутбуки зі студійними моніторами, підсилювачами та іншим професійним звуковим обладнанням, у якого немає бездротового підключення і необхідний 3,5-мм роз'єм", - вважає Шиллер.

Не зовсім зрозуміло, чому Apple одночасно вважає аудіовихід професійним інструментом, а карти пам'яті - ні. Адже ними користуються, наприклад, фотографи та відеооператори. Крім того, багато професійного обладнання, про яке говорить топ-менеджер, використовує цифрове підключення, зокрема USB-A і згідно з цією логікою слід залишити залишити класичний роз'єм замість USB-C.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X