Шанувальник Трампа створив шолом віртуальної реальності, який може вбити свого власника

8 листопада 2022, 10:49
Так виглядає вбивчий шолом Палмера Лакі (Фото:Палмер Лакі)

Так виглядає вбивчий шолом Палмера Лакі (Фото:Палмер Лакі)

Палмер Лакі, 30-річний вундеркінд віртуальної реальності, оборонний підрядник, фанат Дональда Трампа та співзасновник Oculus — компанії з виробництва VR-гарнітури, створив гаджет, який уб'є геймера, якщо той помре під час проходження гри.

Згідно з заявою Лакі в його блозі, шолом віртуальної реальності має вибуховий пристрій, який спрацьовує в момент появи екрана завершення гри.

Автор смертоносного гаджета запевняє, що пристрій оснащений механізмом, який заважає зняти його до кінця гри. Тобто щасливий володар шолома зможе зняти його лише в тому випадку, якщо успішно пройде гру. У разі невдачі шолом знімуть, вірогідно, у морзі.

Відео дня

Лакі заявив, що під час створення гаджета надихався аніме-веб-коміксом середини 2000-х Sword Art Online. Також він повідомив, що поки що не тестував власний винахід.

Тим часом Apple працює над більш безпечними пристроями віртуальної реальності. І вже з'явилися версії того, що слід чекати від перших окулярів AR/VR компанії. Аналітик Apple Мінґ-Чі Куо вважає, що вона не планує робити продукт для широкого вжитку. Apple випустять гарнітуру для поціновувачів та забезпечених людей - її вартість складе 2-3 тис. доларів.

Показати ще новини
Радіо NV
X