Фахівці з безпеки зламали систему Face ID в новому iPhone X

13 листопада 2017, 12:32
Експерти в'єтнамської компанії Bkav змогли створити маску, за допомогою якої вдалося зламати систему захисту Face ID

Створення таких масок - довгий і дорогий процес, тому простим покупцям нового гаджета можна не турбуватися, пише Engadget.

Замість того, щоб прагнути до абсолютного реалізму, команда побудувала свою маску з метою обману технології відображення глибини. У створенні використовується створена вручну "шкіра", а також створена за допомогою 3D-друку модель обличчя. Інші частини, такі як очі, є 2D-зображеннями.

Відео дня

Додамо, що ймовірно, Face ID цього конкретного iPhone спочатку вже була налаштована на розпізнавання саме тієї особи, з обличчя якої ліпили маску.

Фахівці відзначили, що процес створення маски зайняв у них багато часу і витрати склали 150 доларів. Крім того, не повідомляється, скільки було потрібно спроб для злому системи.Журналісти відзначають, що цей підхід більше цікавить політиків, знаменитостей і агентів правоохоронних органів, цінність яких настільки висока, що вони вартують декількох днів зусиль. На їхню думку, "якщо хтось настільки хоче увійти в ваш телефон, що створює вашу маску і може її використовувати, у вас проблеми з безпекою, а не з Face ID".

Раніше НВ повідомляло, що система розпізнавання облич Face ID, яка використовується в новому смартфоні Apple iPhone X, не може відрізнити близнюків один від одного. Про це свідчать результати експерименту, який провели журналісти видання Mashable.

Показати ще новини
Радіо НВ
X