Facebook випустить дві розумні колонки в липні 2018 року

16 лютого 2018, 13:19

Компанія Facebook збирається офіційно вийти на світовий ринок розумних колонок в середині 2018 року, випустивши дві нові моделі під кодовою назвою Aloha і Fiona.

Обидві моделі будуть оснащені 15-дюймовими сенсорними екранами, пише Digitimes.

Джерела в ланцюжку поставок повідомили, що Facebook спочатку збирався випустити свої пристрої в травні, але вирішив перенести запуск, щоб збільшити час для поліпшення акустичної якості гаджетів і модифікації програмного забезпечення.

Відео дня

Модель Aloha, яка, ймовірно, надійде у продаж під офіційною назвою Portal, працюватиме за допомогою голосових команд, а також буде розпізнавати обличчя, щоб ідентифікувати користувачів для доступу до Facebook через ширококутний об'єктив на передній панелі пристрою. Передбачається, що Portal надаватиме доступ до бази медіаконтенту.

Друга модель, яка розроблена апаратною лабораторією Facebook Building 8, також матиме 15-дюймовий сенсорний екран, але вже без підтримки системи розпізнавання обличчя. Дисплеї для обох розумних колонок випустить LG, а збіркою займеться тайванський Pegatron, який співпрацює із Apple.

Зараз на ринку представлено розумні колонки від Amazon, Google, Microsoft і Apple, тому конкуренція досить серйозна. Але дослідники з Canalys прогнозують, що в 2018 році в світі буде продано 50 мільйонів колонок - в два рази більше, ніж в 2017 році.

Спостерігачі ринку вважають, що сенсорний екран з високою роздільною здатністю і технологія смарт-камери будуть найважливішими функціями розумних колонок Facebook. Це дозволить новинкам конкурувати з найбільш продаваним пристроєм від Amazon - Echo Show, яке оснащено 7-дюймовим екраном. З чуток, Facebook планує побудувати свою власну екосистему для відеоспоживачів протягом наступних п'яти років.

На початку року джерела повідомляли, що колонка від Facebook буде коштувати $499 - удвічі дорожче за Amazon Echo.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X