Facebook тестує заборону на скачування фотографій

23 червня 2017, 12:47
Соціальна мережа Facebook запустила функцію, яка повинна допомогти користувачам захистити свої фото

Нова функція вже стала доступна жителям Індії, повідомляє TechCrunch.

При активації цієї функції користувачем, навколо його фотографії профілю з'явиться тонка синя рамка із позначкою щита внизу. Після цього відвідувачі сторінки не зможуть завантажити фотографію профілю або відправити її кому-небудь в особистому повідомленні.

Відео дня

Таке рішення пов'язане з тим, що жіночі фотографії часто використовують шахраї. Вони збирають доступні в Facebook знімки, а потім на їх основі створюють профілі на сайтах знайомств або використовують в рекламі. В Індії, наприклад, жінки часто відмовляються завантажувати в свої профілі фотографії, на яких видно їхні обличчя саме з цієї причини.

Крім того, користувачі можуть окремо додати на фотографію профілю напівпрозорий шар з одним з доступних візерунків. Така функція покликана обмежити можливість робити скріншоти екрану.

Як відзначають розробники Facebook, за підсумками тестування нової функції в Індії соцмережа прийме рішення про її запуск в інших країнах.

Раніше НВ повідомляло, що український програміст Дмитро Андрєєв створив плагін, який дозволяє прослуховувати музику в Facebook.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X